Bezpečnostní prvky > Hologramy a holografická bezpečnost
 

Hologramy a holografická bezpečnost

 

  Oblast holografie zaujímá při ochraně výrobků a značek významné místo. Dvou- nebo třídimensionální individuální obrazy jako hologramy na tenoučké, většinou metalické folii, jsou nejen na bankovkách extrémně těžce padělatelné. Proto nacházejí ve firmě Acarta využití nejen v oblasti vysoké bezpečnosti.
 
- Hologramy pro vysokou bezpečnost
 
Téměř nekonečné možnosti kombinací nejrůzněších bezpečnostních prvků včetně nejnovějsích možností nanotechnologie a jejich spolehlivé použití při výrobě plastové karty vytvoří individuální, vysoce bezpečný systém.
   
- Hologramy pro střední bezpečost
  Kombinace standardních pozadí (dané vzory nebo 3-D-effekty) s individuálními texty, logy či grafikami vytvoří rychle a výhodně bezpečnostní hologram, který zanechá hluboký dojem. Jedná se o bezpečnostní prvek, který se nabízí k použití vedle klasických vysokobezpečnostních postupů!
   
- Holografické bezpečnostní etikety
  Tyto samozničující se etikety obsahují částečně skryté informace a začleněné bezpečnostní prvky. Existují v různých velikostech a provedeních a jsou většinou na skladě. Hodí se pro mnoho ochranných opatření a zvláště pro malé náklady – tehdy, kdy by bylo zhotovení originálního zákaznického hologramu příliš zdlouhavé a finančně nákladné.